Rekolekcje

Zapraszamy na rekolekcje rozpoznawania powołania do życia konsekrowanego w świecie.

Najbliższe rekolekcje odbędą się w Warszawie na Nowym Mieście w domu rekolekcyjnym sióstr Benedyktynek Sakramentek w dn. 1-2 czerwca 2024. 

W programie m.in. Msza Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozmowy o powołaniu, świadectwa osób żyjących dla Pana Boga w świecie.

Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub na maila: mail@secolare.com

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Powtórz adres email (wymagane)

  Temat (wymagane)

  Treść wiadomości (wymagane)

  *Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Świecki Instytut Maryi Służebnicy Pańskiej (administratora) w celu kontaktu z Tobą lub organizacji rekolekcji.

  Modyfikacji, usunięcia czy zasięgnięcia informacji o Twoich danych osobowych możesz dokonać wysyłając mail na adres mail@secolare.com 

  Możesz zgłaszać do nas skargi, zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz realizacji przysługujących Ci uprawnień. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do organu nadzorczego, tj. Kościelnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą przy Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl, www.kiod.episkopat.pl

  Matko Wielkiego Zawierzenia, Pokorna Służebnico Pańska, oddaję się Tobie bez zastrzeżeń

  – abym dobrze rozeznała moje powołanie.