Реколекции

Якщо чуєш в своєму серці таємничий голос Бога, хотіла би цілковито віддатися Йому і одночасно відкриваєш, що Твоя щоденність і середовище, в котрому перебуваєш, це місце Твоєї зустрічі з Ним і свідчення про Його доброту, то можливо Господь запрошує Тебе на дорогу богопосвяченого життя в світським інституті. В нашій спільноті, тобто в Світським Інституті Марії Слугині Господньої долаємо цю дорогу разом з Марією. Вона є нашою Матір’ю і Провідницею. Їй довіряємо наші труди та радощі, довіряючи, що Вона допоможе нам залишитися вірними Ісусові.

ЗАПРОШЕННЯ

Може бути котрась з Вас розмірковує про життя присвячене виключно Господу Богу на Маріїній дорозі, але жити у своїм щоденнім середовищі… Якщо так, то запрошуємо на реколекції розпізнавання покликання до життя богопосвяченого у світі.

Реколекції відбудуться у Херсоні на Україні – Одесько-Симферопольської дієцезії. Початок 11.08.2017р. білля 15 години
Закінчення 13.08.2017р. білля 14 години.
У програмі між іншим Служба Божа, Адорація Пресвятих Дарів, конференції і розмови про покликання; свідоцтва осіб, які живуть для Господа Бога у світі.
Зголошення просимо висилати на: mail@secolare.com чи Тел. +48697244638

  Имя и фамилия (обязательно)

  Адрес email (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  rekolekcje
  Святий Дух, предивний творець різнорідних харизматів, створив у наш час нові форми богопосвяченого життя, прагнучи так ніби відповісти згідно з провідницьким планом на нові потреби, з якими сьогодні стикається церква у виконані своєї місії в світі.
  Приходять тут на думку передусім світські Інститути, члени яких прагнуть переживати своє посвячення Богу у світі через практикування євангельських рад у контексті тимчасових структур, щоби в цей спосіб бути закваскою мудрості і свідками благодаті в рамках культурного, господарчого і політичного життя.
  (Vita Consecrata 10)

  Матерь Великого Доверия, Смиренная Раба Господня, отдаюсь Тебе безусловно

  — чтобы я действительно распознала свое призвание.